CPR056R800JE31
MFR.Part #
CPR056R800JE31
JLCPCB Part #
C1430201
Description
-65℃~+275℃ 5W 6.8Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS