RN60E1503BR36
MFR.Part #
RN60E1503BR36
JLCPCB Part #
C3535907
Description
-65℃~+175℃ 150kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors