RNC50H1501BSR36
MFR.Part #
RNC50H1501BSR36
JLCPCB Part #
C3519017
Description
-65℃~+175℃ 1.5kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors