Y14966K08000F9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y14966K08000F9W
JLCPCB Part #
C4191085
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 150mW 6.08kΩ ±1% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS