RN60E1473FBSL
MFR.Part #
RN60E1473FBSL
JLCPCB Part #
C1428223
Description
-65℃~+175℃ 147kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors