RN60E1400BRE6
MFR.Part #
RN60E1400BRE6
JLCPCB Part #
C3434326
Description
-65℃~+175℃ 140Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors