595D475X9035B4T
MFR.Part #
595D475X9035B4T
JLCPCB Part #
C1965018
Package
1611
Description
-55℃~+125℃ 2.2Ω 35V 4.7uF ±10% 1611 Tantalum Capacitors ROHS