BZG03C150-M3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZG03C150-M3-08
JLCPCB Part #
C2761030
Package
DO-214AC
Description
1 Independent 138V~156V 150V 1uA@110V 300Ω 3W DO-214AC Zener Diodes ROHS