RN60E1210BRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60E1210BRE6
JLCPCB Part #
C3449135
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 121Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors