RN60E1043BB14
MFR.Part #
RN60E1043BB14
JLCPCB Part #
C3565492
Description
-65℃~+175℃ 104kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors