CMF60806K00FKEK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF60806K00FKEK
JLCPCB Part #
C1423236
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-55℃~+175℃ 1W 806kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS