RN60E1073BRE6
MFR.Part #
RN60E1073BRE6
JLCPCB Part #
C1796622
Description
-65℃~+175℃ 107kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors