RN60E1071FBSL
MFR.Part #
RN60E1071FBSL
JLCPCB Part #
C1428889
Description
-65℃~+175℃ 1.07kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors