RN60C1200BRSL
MFR.Part #
RN60C1200BRSL
JLCPCB Part #
C1797861
Description
-65℃~+175℃ 120Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors