TNPU08052K21BZEN00
MFR.Part #
TNPU08052K21BZEN00
JLCPCB Part #
C2090671
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 2.21kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS