RN60E1024BRE6
MFR.Part #
RN60E1024BRE6
JLCPCB Part #
C3386817
Description
-65℃~+175℃ 1.02MΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors