RN60E1004DBSL
MFR.Part #
RN60E1004DBSL
JLCPCB Part #
C3540090
Description
-65℃~+175℃ 1MΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors