RN60D9883FB14
MFR.Part #
RN60D9883FB14
JLCPCB Part #
C1395212
Description
-65℃~+175℃ 250mW 988kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors