RN60D97R6FRE6
MFR.Part #
RN60D97R6FRE6
JLCPCB Part #
C3529409
Description
-65℃~+175℃ 250mW 97.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors