CMF606K8000FKRE64
MFR.Part #
CMF606K8000FKRE64
JLCPCB Part #
C3417472
Description
-55℃~+175℃ 1W 6.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors