RN60D9312FRSL
MFR.Part #
RN60D9312FRSL
JLCPCB Part #
C1782315
Description
-65℃~+175℃ 250mW 93.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors