RNC55J1021BRRSL
MFR.Part #
RNC55J1021BRRSL
JLCPCB Part #
C1820597
Description
-65℃~+175℃ 1.02kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors