RN60E1051FB14
MFR.Part #
RN60E1051FB14
JLCPCB Part #
C1417058
Description
-65℃~+175℃ 1.05kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors