RN60D88R7FB14
MFR.Part #
RN60D88R7FB14
JLCPCB Part #
C1418644
Description
-65℃~+175℃ 250mW 88.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors