RN60D86R6FRSL
MFR.Part #
RN60D86R6FRSL
JLCPCB Part #
C1783410
Description
-65℃~+175℃ 250mW 86.6Ω Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors