1.5KE180CA-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
1.5KE180CA-E3/54
JLCPCB Part #
C1976639
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 154V 189V 1uA 246V 6.1A@10/1000us Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS