RN60D8662FRSL
MFR.Part #
RN60D8662FRSL
JLCPCB Part #
C1783378
Description
-65℃~+175℃ 250mW 86.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors