RN60D8251FR36
MFR.Part #
RN60D8251FR36
JLCPCB Part #
C3417831
Description
-65℃~+175℃ 250mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors