RN60D8201FRE6
MFR.Part #
RN60D8201FRE6
JLCPCB Part #
C3574071
Description
-65℃~+175℃ 250mW 8.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors