RN60D6R81FRE6
MFR.Part #
RN60D6R81FRE6
JLCPCB Part #
C3428795
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.81Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors