RN60D6813FRSL
MFR.Part #
RN60D6813FRSL
JLCPCB Part #
C1783400
Description
-65℃~+175℃ 250mW 681kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors