BZG05C51-HM3-08
MFR.Part #
BZG05C51-HM3-08
JLCPCB Part #
C6136246
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1.25W 115Ω 500nA@39V 51V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS