RH5035R70FS03
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RH5035R70FS03
JLCPCB Part #
C1017856
Package
Plugin
Description
35.7Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS