RN60D6731FB14
MFR.Part #
RN60D6731FB14
JLCPCB Part #
C1395400
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.73kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors