RN60D6R81FB14
MFR.Part #
RN60D6R81FB14
JLCPCB Part #
C1417430
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.81Ω Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors