RN60D3650FBSL
MFR.Part #
RN60D3650FBSL
JLCPCB Part #
C1429703
Description
-65℃~+175℃ 250mW 365Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors