RN60D6491FBSL
MFR.Part #
RN60D6491FBSL
JLCPCB Part #
C3478565
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.49kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors