RN60D63R4FB14
MFR.Part #
RN60D63R4FB14
JLCPCB Part #
C3529558
Description
-65℃~+175℃ 250mW 63.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors