RN60D6003FB14
MFR.Part #
RN60D6003FB14
JLCPCB Part #
C1395381
Description
-65℃~+175℃ 250mW 600kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors