CMF5010K000DHEK
MFR.Part #
CMF5010K000DHEK
JLCPCB Part #
C1422393
Description
-55℃~+175℃ 10kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS