ERC5515K600BEEK500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC5515K600BEEK500
JLCPCB Part #
C3361477
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 15.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS