MBB02070C1401DRP00
MFR.Part #
MBB02070C1401DRP00
JLCPCB Part #
C1764332
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 600mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS