RN60D5490FBSL
MFR.Part #
RN60D5490FBSL
JLCPCB Part #
C1429783
Description
-65℃~+175℃ 250mW 549Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors