RN60D5113FRSL
MFR.Part #
RN60D5113FRSL
JLCPCB Part #
C3378333
Description
-65℃~+175℃ 250mW 511kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors