RN60D4700FRE6
MFR.Part #
RN60D4700FRE6
JLCPCB Part #
C3352143
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 250mW 470Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors