RN60D4662FB14
MFR.Part #
RN60D4662FB14
JLCPCB Part #
C1395388
Description
-65℃~+175℃ 250mW 46.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors