RN60D4123FRSL
MFR.Part #
RN60D4123FRSL
JLCPCB Part #
C3538498
Description
-65℃~+175℃ 250mW 412kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors