RN60E1270FB14
MFR.Part #
RN60E1270FB14
JLCPCB Part #
C1418519
Description
-65℃~+175℃ 127Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors