RN60D4023FBSL
MFR.Part #
RN60D4023FBSL
JLCPCB Part #
C3554527
Description
-65℃~+175℃ 250mW 402kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors