RN60D4021FB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60D4021FB14
JLCPCB Part #
C3540936
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.02kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors